Tussen de twee mooie expedities met ouders en leerkrachten in augustus en november door, werken we hard aan een opening van onze school. Zo:

Gingen we met andere ogen naar gebouwen kijken
Doordat we met de architect, aannemer, installateurs de verbouwing uitgetekend, gepland en begroot hebben. Welke indeling is het best passend om optimaal te kunnen leren? Wat kunnen we doen om het gebouw ’s winters warm en ’s zomers goed duurzaam koel te houden? En hoe benutten we de mogelijkheden buiten? We keken bij vele scholen binnen. We werden er bijna bouwkundige whizzkids van.

Zagen we dat de werkdruk van leerkrachten veel in het nieuws was
We werkten daarom samen uit hoe wij leerkrachten zoveel mogelijk willen ontlasten, terwijl we toch voldoen aan alle kwaliteitseisen. Dit nieuwe en interessante boek van prijswinnend schoolleider en leerkracht Eva Naaijkens en Martin Bootsma hielp ons hierbij.

Kregen we mooie vragen over officieel aanmelden
We hebben van veel ouders al een aanmelding ontvangen via mail. Een aantal vroeg ons of officiële aanmelding al mogelijk was. In principe wel (het aanmeldformulier volgens de nieuwe standaarden van Condor is klaar). Maar om het voor jullie en voor ons zo makkelijk mogelijk te maken, zijn we bezig met een digitale variant. Weet echter dat, indien je via mail hebt aangegeven je kind/je kinderen te willen aanmelden, je plek sowieso wordt vrijgehouden.

Kregen we veel leuke reacties op onze ‘vraag en antwoord’-video
Het werd uiteindelijk een heuse film met antwoord op ruim 30 vragen. Je kunt hem op deze pagina bekijken. Alle vragen staan  als aparte links benoemd, zodat je alleen specifieke vragen hoeft afspelen.