In onze vorige blog las je dat we met de gemeente intensief op zoek zijn naar een locatie om in 2019 te starten. Die is gevonden! En wel in het Kulturhus in Beek! Aangezien de meerderheid van de ouders ook de voorkeur gaf aan deze locatie, zijn we daar erg blij mee.

Dat is een mooie doorbraak! Kunnen jullie nu starten?
Ja, bij voldoende belangstelling voor onze school in 2019 op die specifieke locatie. We organiseren daarom voor alle geïnteresseerde ouders in het Kulturhus twee open avonden in de twee laatste weken van augustus. Tijdens deze avond kun je als ouder al je vragen stellen en meedenken over een nieuwe school.

Tof! Wanneer kan ik me aanmelden voor de open avond? 
Op 16 augustus gaat de aanmelding open. De data maken we zo spoedig mogelijk bekend. Heb je in de tussentijd vragen, tips of wil je iets met ons delen, dan kun je altijd contact met ons opnemen.

Wat als ik geïnteresseerd ben, maar Beek voor mij te ver is? 
Geef dit dan zeker aan ons door. Omdat we in Beek niet de mogelijkheid hebben tot 200 kinderen te groeien (een verplichting voor een nieuwe school), zullen we op termijn ook op een 2e locatie openen.